fbpx
05.06.2019

Zdrowo i pysznie – dieta Fit & Healthy dla każdego

Nie każda osoba, która decyduje się na zamówienie cateringu dietetycznego ma na celu redukcję wagi. Czasami chcemy po prostu zdrowo i różnorodnie jeść, a czasami zwyczajnie nie mamy czasu na gotowanie oraz zakupy. Bywa też, że chcemy zrzucić parę kilogramów, ale nie bardzo wiemy jaką dietę wybrać, od czego zacząć i co będzie dla nas najbardziej optymalne.

W takich przypadkach zawsze polecamy nasza bazową propozycję – dietę Fit&Healthy.

Posiłki w tej diecie są komponowane w oparciu o najnowsze badania naukowe, dotyczące prawidłowego doboru składników. Wykorzystujemy tutaj sezonowość warzyw, owoców czy nowości pojawiające się na rynku dietetycznym. Posiłki Fit&Healthy zawierają wysoką gęstość odżywczą, niezbędne witaminy i minerały. Są tworzone na bazie wysokogatunkowego mięsa, ryb, jaj, nabiału, szerokiego wachlarza warzyw, owoców czy nasion wybranych zbóż. Stałym już elementem tej diety są przepyszne smoothies oraz nasze słynne fit-słodycze, które przygotowujemy dla Was regularnie dwa razy w tygodniu. 

5 posiłków

Dieta Fit&Healthy zakłada jedzenie pięciu posiłków w ciągu całego dnia (I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), które powinny być przyjmowane mniej więcej co trzy godziny. Regularność posiłków sprzyja dowozowi odpowiedniej ilości energii w ciągu dnia, wpływa pozytywnie na samopoczucie, koncentrację oraz utrzymanie odpowiedniej masy ciała. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze zdrowym odżywianiem – ta dieta jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej nauczycie się dobrych nawyków, ciesząc się jednocześnie pysznymi i różnorodnymi posiłkami. 

KALORYKA

Dieta Fit&Healthy jest dostarczana w wielu wariantach kalorycznych – od 1000 do 3500 kcal. Dzięki temu jesteście w stanie dopasować idealną opcję dla siebie – w zależności od tego czy chcecie zredukować wagę czy też ją utrzymać lub zwiększyć. Wasze zapotrzebowanie kaloryczne możecie łatwo obliczyć w dostępnych na wielu stronach www – prostych kalkulatorach. Możecie także skorzystać z pomocy naszego dietetyka, który podpowie jaki wariant energetyczny będzie dla Was najbardziej odpowiedni. 

DLA KAŻDEGO

Pogoń za szczupłą sylwetką wymusiła fakt, iż dieta stała się synonimem odchudzania. Tak naprawdę jednak dieta to przecież zdrowy, racjonalny sposób odżywiania, niekoniecznie powiązany z redukcją wagi.  Nasza propozycja Fit&Healthy oczywiście pomoże Wam schudnąć, ale z powodzeniem może ją stosować każdy, kto chce pysznie i zdrowo jeść. 

Podobne tematy:
25.10.2019

Potrawy, które pomagają rozwijać masę mięśniową

Kiedy widzimy w internecie pięknie wyrzeźbioną kobietę lub mężczyznę - wydaje nam się zawsze, że taka osoba musi spędzać pół dnia na treningach. Jednak to nie jest do końca prawda. Wyrzeźbiona sylwetka to nie tylko siłownia i aktywność fizyczna. To przede wszystkim odpowiednie żywienie. Bez zdrowej i zbilansowanej diety - godziny...
14.10.2019

Trening EMS – najbardziej profesjonalny electro – trening

Dzisiaj, kiedy liczy się oszczędność każdej minuty, znalezienie czasu na regularne treningi robi się coraz trudniejsze.  Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest personalny trening metodą EMS. Ten rodzaj treningu, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą modelowaniu sylwetki przy jednoczesnym  zwiększeniu siły i wytrzymałości. Przynosi również bardzo dobre efekty...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz