fbpx
04.07.2019

Uszyta na miarę – dieta indywidualna

Wszystkie diety Fit Cooker Catering są dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb i różnych uwarunkowań zdrowotnych naszych Klientów. Pisaliśmy już o dietach: Active, Low IG czy Lacto & Gluten Free, które odpowiadają na najczęściej pojawiające się problemy układu żywieniowego i nie tylko.

Czasami jednak pojawiają się osoby, które borykają się z bardzo specyficzną alergią lub po prostu mają preferencje smakowe wymagające wyjątkowych propozycji. Dla takich właśnie Klientów powstała dieta indywidualna – skomponowana specjalnie pod konkretne wymagania – niezależnie od tego czy są one podyktowane kwestiami medycznymi, przyzwyczajeniami czy też celem dietetycznym, który chcecie osiągnąć. 

Masz alergię na orzeszki? Też możesz korzystać z cateringu!

Alergia na orzeszki jest w zasadzie dość popularna ale wyobraźcie sobie, że istnieją osoby, które nie mogą jeść zielonego ogórka czy papryki. W tradycyjnych propozycjach cateringu dietetycznego wyeliminowanie tych produktów raczej nie jest możliwe, bo to rzadkie alergie. Jednak dieta indywidualna pozwala Wam wyeliminować z jadłospisu wszystko co mogłoby sprawiać jakiekolwiek problemy żołądkowe i nie tylko – możecie wyeliminować także produkty, których zwyczajnie nie lubicie. 

Dieta indywidualna jest skrojona na miarę każdego z Klientów i odpowiada nawet na najbardziej wysublimowane potrzeby. Cierpicie na choroby dietozależne? Macie cukrzycę? Refluks? Zespół jelita drażliwego? Wystarczy, że nas o tym poinformujecie. Nasi dietetycy zaproponują dla Was specjalny jadłospis, który nie dość, że uwzględni wszelkie obostrzenia – będzie dodatkowo smaczny i różnorodny.

Specjalne makro

Dieta indywidualna to nie tylko propozycja dla osób chorych czy borykających się z alergiami. To także idealne rozwiązanie dla tych Klientów, którzy mają ustalone indywidualne cele treningowe i trzeba do nich dopasować specyficzny rozkład makroskładników. Oczywiście – nasza sztandarowa dieta Active – jest skierowana do sportowców i bardzo przez nich doceniana. Jednak zdarza się, że macie swoje własne wymagania, którym możemy sprostać tylko dzięki zastosowaniu indywidualnych rozwiązań. 

Indywidualna … Ale czy na pewno?

Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów to dla nas absolutny priorytet dlatego jeśli zamawiacie dietę indywidualną – możecie być pewni, że nasi dietetycy opracują dla Was w pełni zindywidualizowany, bezpieczny plan żywieniowy uwzględniający Wasz stan zdrowia, płeć, wiek, wzrost, wagę, styl życia, rodzaj wykonywanej pracy, potrzeby i oczekiwania. Nasi specjaliści układają Wasze jadłospisy w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki i zawsze poszukują najlepszych rozwiązań. W związku z tym możecie być pewni, że Wasze posiłki będą zawierały optymalne proporcje składników odżywczych i odpowiednie substytuty produktów, których z tych lub innych przyczyn nie możecie bądź nie chcecie spożywać.

Podobne tematy:
25.10.2019

Potrawy, które pomagają rozwijać masę mięśniową

Kiedy widzimy w internecie pięknie wyrzeźbioną kobietę lub mężczyznę - wydaje nam się zawsze, że taka osoba musi spędzać pół dnia na treningach. Jednak to nie jest do końca prawda. Wyrzeźbiona sylwetka to nie tylko siłownia i aktywność fizyczna. To przede wszystkim odpowiednie żywienie. Bez zdrowej i zbilansowanej diety - godziny...
14.10.2019

Trening EMS – najbardziej profesjonalny electro – trening

Dzisiaj, kiedy liczy się oszczędność każdej minuty, znalezienie czasu na regularne treningi robi się coraz trudniejsze.  Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest personalny trening metodą EMS. Ten rodzaj treningu, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą modelowaniu sylwetki przy jednoczesnym  zwiększeniu siły i wytrzymałości. Przynosi również bardzo dobre efekty...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz