fbpx
04.07.2019

Uszyta na miarę – dieta indywidualna

Wszystkie diety Fit Cooker Catering są dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb i różnych uwarunkowań zdrowotnych naszych Klientów. Pisaliśmy już o dietach: Active, Low IG czy Lacto & Gluten Free, które odpowiadają na najczęściej pojawiające się problemy układu żywieniowego i nie tylko.

Czasami jednak pojawiają się osoby, które borykają się z bardzo specyficzną alergią lub po prostu mają preferencje smakowe wymagające wyjątkowych propozycji. Dla takich właśnie Klientów powstała dieta indywidualna – skomponowana specjalnie pod konkretne wymagania – niezależnie od tego czy są one podyktowane kwestiami medycznymi, przyzwyczajeniami czy też celem dietetycznym, który chcecie osiągnąć. 

Masz alergię na orzeszki? Też możesz korzystać z cateringu!

Alergia na orzeszki jest w zasadzie dość popularna ale wyobraźcie sobie, że istnieją osoby, które nie mogą jeść zielonego ogórka czy papryki. W tradycyjnych propozycjach cateringu dietetycznego wyeliminowanie tych produktów raczej nie jest możliwe, bo to rzadkie alergie. Jednak dieta indywidualna pozwala Wam wyeliminować z jadłospisu wszystko co mogłoby sprawiać jakiekolwiek problemy żołądkowe i nie tylko – możecie wyeliminować także produkty, których zwyczajnie nie lubicie. 

Dieta indywidualna jest skrojona na miarę każdego z Klientów i odpowiada nawet na najbardziej wysublimowane potrzeby. Cierpicie na choroby dietozależne? Macie cukrzycę? Refluks? Zespół jelita drażliwego? Wystarczy, że nas o tym poinformujecie. Nasi dietetycy zaproponują dla Was specjalny jadłospis, który nie dość, że uwzględni wszelkie obostrzenia – będzie dodatkowo smaczny i różnorodny.

Specjalne makro

Dieta indywidualna to nie tylko propozycja dla osób chorych czy borykających się z alergiami. To także idealne rozwiązanie dla tych Klientów, którzy mają ustalone indywidualne cele treningowe i trzeba do nich dopasować specyficzny rozkład makroskładników. Oczywiście – nasza sztandarowa dieta Active – jest skierowana do sportowców i bardzo przez nich doceniana. Jednak zdarza się, że macie swoje własne wymagania, którym możemy sprostać tylko dzięki zastosowaniu indywidualnych rozwiązań. 

Indywidualna … Ale czy na pewno?

Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów to dla nas absolutny priorytet dlatego jeśli zamawiacie dietę indywidualną – możecie być pewni, że nasi dietetycy opracują dla Was w pełni zindywidualizowany, bezpieczny plan żywieniowy uwzględniający Wasz stan zdrowia, płeć, wiek, wzrost, wagę, styl życia, rodzaj wykonywanej pracy, potrzeby i oczekiwania. Nasi specjaliści układają Wasze jadłospisy w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki i zawsze poszukują najlepszych rozwiązań. W związku z tym możecie być pewni, że Wasze posiłki będą zawierały optymalne proporcje składników odżywczych i odpowiednie substytuty produktów, których z tych lub innych przyczyn nie możecie bądź nie chcecie spożywać.

Podobne tematy:
08.08.2019

Dieta na cellulit!

Nie każda osoba decyduje się na stosowanie cateringu dietetycznego ze względu na wagę. Czasami chcemy po prostu zacząć odżywiać się regularnie, nauczyć dobrych nawyków czy  w przypadku kobiet…… pozbyć się uporczywego cellulitu! 99,9% kobiet twierdzi, że go ma. Większość z nich stosuje kremy, zabiegi medycyny estetycznej, ale czy wiecie, że...
31.07.2019

Dlaczego powinieneś jeść białko?

Białko to jeden z trzech makroskładników zawartych w naszym pożywieniu. Odgrywa istotną rolę w organizmie, służy między innymi  do budowy tkanek i narządów, syntezy hormonów i enzymów, pełni funkcje transportowe i magazynujące, reguluje przebieg procesów biologicznych, immunologicznych, kontroluje procesy wzrostu i różnicowania komórek. Zapotrzebowanie na białko zależy od naszego wieku,...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz