fbpx
14.10.2019

Trening EMS – najbardziej profesjonalny electro – trening

Dzisiaj, kiedy liczy się oszczędność każdej minuty, znalezienie czasu na regularne treningi robi się coraz trudniejsze.  Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest personalny trening metodą EMS. Ten rodzaj treningu, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą modelowaniu sylwetki przy jednoczesnym  zwiększeniu siły i wytrzymałości. Przynosi również bardzo dobre efekty przeciwbólowe w obrębie stawów oraz kręgosłupa.

Trening EMS jest również przeznaczony dla osób, które nie lubią zatłoczonych siłowni oraz mają przeciwskazania do tradycyjnego treningu na siłowni czy sali fitness.

Sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut i jest zawsze prowadzona przez wykwalifikowanego trenera. Wystarczy ćwiczyć 1 raz w tygodniu, aby osiągnąć wyznaczony cel. Po 8 tygodniach intensywność treningów można zwiększyć do 2 razy w tygodniu.  Podczas jednego treningu EMS mięśnie wykonują średnio 150 razy więcej napięć, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln trening EMS jest o 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy.

86.8% trenujących zauważyło pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki

71% trenujących wykazało znaczną poprawę wytrzymałości

88% trenujących zauważyło zmniejszenie bólów pleców

75.5% trenujących zauważyło uczucie zrelaksowania po treningu

Z treningów EMS korzystają zawodowi sportowcy (Usain Bolt, bracia Kliczko, piłkarze Bayernu Monachium, PSG, Atletico i Realu Madryt itd.), agencje rządowe (NASA), gwiazdy show biznesu i modelingu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley itd. ) co jest jednym z dowodów bezpieczeństwa treningów EMS.

Każda seria treningowa rozpoczyna się ustaleniem celów, jakie dana osoba chce osiągnąć oraz wykonaniem analizy składu ciała na urządzeniu TANITA.

Do podjęcia decyzji o rozpoczęciu treningów EMS, pomaga wykonanie treningu próbnego, który jest bezpłatny.

Zapraszamy do jednego z naszych studiów, aby przekonać się o skuteczności electro-treningu.

Studio Treningu Personalnego

Ul Rokosowska 10, Basen Osir Ochota, 1 piętro

Email: emsbodyline@gmail.com

Tel: 535 475 429

Studio Treningu Personalnego

Ul. Różana 19

05-091 Ząbki

Email: anna@emsbodyline.com.pl

Tel: 530-89-49-49

Podobne tematy:
25.10.2019

Potrawy, które pomagają rozwijać masę mięśniową

Kiedy widzimy w internecie pięknie wyrzeźbioną kobietę lub mężczyznę - wydaje nam się zawsze, że taka osoba musi spędzać pół dnia na treningach. Jednak to nie jest do końca prawda. Wyrzeźbiona sylwetka to nie tylko siłownia i aktywność fizyczna. To przede wszystkim odpowiednie żywienie. Bez zdrowej i zbilansowanej diety - godziny...
27.09.2019

Dynia – królowa jesiennego stołu

Dynia to zdecydowanie królowa spośród jesiennych warzyw. Jej właściwości doceniali już meksykańscy Indianie, którzy wykorzystywali ją zarówno w kuchni jak i medycynie. Wierzyli oni, że dynia powstała z ciał zmarłych bogów dlatego była silnie zakorzeniona w kulturze. Z dyni wyrabiano różne przedmioty, takie jak misy, naczynia a nawet rzeźby. Motyw...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz