fbpx
10.04.2019

Słodycze na diecie.

Kto z nas nie lubi słodyczy? Czekoladki, batoniki, ciasteczka i serniczek …… na samą myśl cieknie ślinka i dlatego kategoryczne wyeliminowanie ich z naszej diety przychodzi bardzo trudno. 

Ile to razy będąc na diecie brała Was ochota na coś słodkiego, która ostatecznie doprowadzała do zjedzenia litra lodów zagryzanych herbatniczkami? Zazwyczaj kończy się to frustracją i stwierdzeniem: rzucam to odchudzanie bo i tak nie daję rady.

A gdybyśmy Wam powiedzieli, że w zdrowej diecie jest miejsce na słodkości? Ucieszylibyście się?

Zatem możecie już zacząć się uśmiechać bo cukier jest w diecie tak samo istotny jak inne jej elementy. Glukoza jest przeciez węglowodanem, a węglowodany są bardzo potrzebne np. Do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

W przypadku cukru musimy jedynie zadbać o to, by pochodził z wartościowych źródeł. Wybierając tzw. Węglowodany złożone takie jak kasze, pełnoziarniste pieczywo czy otręby dostarczamy do organizmu odpowiednią dawkę glukozy, dzięki czemu ograniczamy napady obżerania się cukierkami.

Ale przecież kasza to nie ciastko ….

Tak, to prawda. Musimy się z tym zdaniem bezapelacyjnie zgodzić. Możecie jednak wierzyć lub nie ….. z kaszy czy otrębów da się wyczarować prawdziwe cuda, które nie tylko zaspokoją Wasze zapotrzebowanie na słodkie ale też skradną Wasze serca! 

Jednym ze znaków firmowych Fitcookera są w końcu fit-słodycze, na które swojego czasu podawaliśmy Wam nawet przepisy. Szarlotki, Rafaello, nawet brownie …… a wszystko przygotowane na bazie pełnowartościowych i DOZWOLONYCH składników. 

W przygotowaniu tych pyszności korzystamy m.in., z gorzkiej czekolady, która jest nieocenionym źródłem magnezu, żelaza i cynku, z miodu, którego wartości zdrowotne znane są nie od dzisiaj czy też z bakalii oraz orzechów, które dostarczają dobrych tłuszczy i nadają naszym deserom wyjątkowy smak.

W pudełkach Fit Cooker Catering słodycze pojawiają się regularnie a ich makro jest dokładnie wyliczone i wkalkulowane w Wasze zapotrzebowanie kaloryczne . W tłusty czwartek mieliśmy nawet pączki!

Wierzymy, że regularne dostarczanie Wam tego typu rarytasów zapobiegnie wspomnianym wyżej napadom obżarstwa, dzięki czemu Wasza redukcja przebiegać będzie bez zakłóceń i zbędnych wyrzutów sumienia.

Przetestuj nasze diety

Podobne tematy:
30.04.2019

Dieta podczas majówki

Długi majowy weekend to czas, kiedy najczęściej odpoczywamy poza miastem oraz spotykamy się z rodziną i znajomymi. Początek maja daje już możliwość spędzania czasu na zewnątrz - a co za tym biesiadowania przy grillu, które jak wskazują badania - jest jednym z ulubionych zwyczajów Polaków. Dla osób, będących na diecie taki...
10.04.2019

Dieta nie musi być karą!

Zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów kojarzy nam się zazwyczaj z mordęgą i głodowaniem. Słowo dieta jest z jednej strony jednym z  najczęściej przez nas używanym, a z drugiej - najbardziej znienawidzonym. W potocznym rozumieniu dieta oznacza brak sił, odmawianie sobie wszystkiego i zły humor. W końcu - przecież każdy z nas...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz