fbpx
28.05.2019

DIETA ACTIVE – Twoje wsparcie w budowaniu pięknej sylwetki

Jak wiele razy słyszeliście, że dieta pudełkowa nie nadaje się dla osób, które intensywnie trenują i chcą wyrzeźbić sylwetkę? W internecie krążą już mity o tym jak bardzo cateringi dietetyczne przeszkadzają w osiąganiu celów treningowych. 

Po części jest to prawdą – normalna, zbilansowana dieta pomoże Wam schudnąć, ale do wyrzeźbienia mięśni potrzebujecie zdecydowanie większej podaży białka. Białko to budulec – bez niego mięśnie nie będą rosły i się regenerowały. Kiedy nie uprawiamy intensywnie sportów siłowych – nie potrzebujemy tegoż białka tak dużo. Jeśli jednak zależy nam na pięknie wyeksponowanych mięśniach – sytuacja wygląda zgoła inaczej.

I tutaj z pomocą przychodzi dieta Active!

Jest to jedna z naszych sztandarowych propozycji, która powstała przy współpracy ze znakomitymi sportowcami, a także w oparciu o najnowsze zalecenia żywieniowe, dedykowane osobom bardzo aktywnym fizycznie. Takiej diety nie znajdziecie w żadnym innym cateringu!!!

Dieta Active zawiera zdrowe przepisy idealnie dostosowane do potrzeb osób, które trenują z dużą częstotliwością.

Zbilansowane menu tej diety zapewnia codzienną, stałą podaż makroskładników, błonnika, witamin i minerałów. Oprócz efektywnego odżywiania zyskujecie tutaj urozmaiconą dietę, bogatą w kwasy Omega 3 i 6, antyoksydanty czy dodatek superfoods. 

Kolejnym wyróżnikiem diety dla sportowców Active jest ilość posiłków, Zamiast 5 pudełek – otrzymujecie 4 syte dania: śniadanie, dwa obiady oraz kolację. Dzięki temu Wasz organizm ma więcej czasu by strawić pożywienie i łatwiej możecie wkomponować trening w swój rozkład dnia.

Posiłki diety Active są przygotowywane z wyjątkową dbałością o przyswajalność składników odżywczych – wszystko po to, by Wasz organizm osiągał jak najlepsze efekty na sali treningowej.

Dla kogo?

Dieta Active jest doskonałym rozwiązaniem dla osób intensywnie trenujących oraz zawodowych sportowców. Jest też doskonałą alternatywą dla tych z Was, którzy wolą jeść mniej – ale za to bardziej sycących posiłków. W połączeniu z treningiem – dieta ta pomoże Wam schudnąć i zbudować  piękną sylwetkę. Przy okazji wpłynie także pozytywnie na wydolność Waszego organizmu i efektywność  treningów. 

Dieta Active jest dostępna w wielu wariantach kalorycznych – dzięki czemu mogą ją zastosować zarówno osoby będące na tzw. redukcji  – jak też budujący „masę”.

Podobne tematy:
25.10.2019

Potrawy, które pomagają rozwijać masę mięśniową

Kiedy widzimy w internecie pięknie wyrzeźbioną kobietę lub mężczyznę - wydaje nam się zawsze, że taka osoba musi spędzać pół dnia na treningach. Jednak to nie jest do końca prawda. Wyrzeźbiona sylwetka to nie tylko siłownia i aktywność fizyczna. To przede wszystkim odpowiednie żywienie. Bez zdrowej i zbilansowanej diety - godziny...
14.10.2019

Trening EMS – najbardziej profesjonalny electro – trening

Dzisiaj, kiedy liczy się oszczędność każdej minuty, znalezienie czasu na regularne treningi robi się coraz trudniejsze.  Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest personalny trening metodą EMS. Ten rodzaj treningu, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą modelowaniu sylwetki przy jednoczesnym  zwiększeniu siły i wytrzymałości. Przynosi również bardzo dobre efekty...
Komentarze 0
Nie odnaleziono żadnych komenatrzy. Bądź pierwszy!
Twój komentarz